Sveiki, jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

Pasirinkite kalbą: Lithuanian Lithuanian

Royal Popcorn

0 prekė(-s) - 0.00 € (0.00Lt)

Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

Pristatymo informacija

Prekės yra pristatomos šiais būdais:

A) Jei užsakymo vertė nesiekia 15 Eur:

  1. Prekės pristatomos registruota Lietuvos pašto siunta, kaina 2.99 Eur.
  2. Prekės pristatomos per LP Express siuntų terminalus, kaina 2.99 Eur.
  3. Prekės pristatomos per DPD kurjerius, kaina 5 Eur.

B) Jei užsakymo vertė viršija 15 Eur jums priklauso NEMOKAMAS pristatymas registruota Lietuvos pašto siunta. Pristatymo terminas 3-4 d.d.

C) Jei užsakymo vertė viršija 35 Eur jums priklauso NEMOKAMAS pristatymas per DPD kurjerius. Pristatymo terminas 1-2 d.d.
 
Prieš pristatydamas prekes su Jumis susisieks kurjeris.
 
Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Esame dėkingi už supratingumą.

 

Svarbu!

*Jei prekių neturime sandėlyje, su Jumis susisieks vadybininkai telefonu arba bus pranešta e-mail'u ir patvirtins kada prekės planuoja būti Jums pristatytos.

*Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.

 

https://www.facebook.com/royalpopcorn.lt